Najlepszy lokalny serwis komputerowy

Usługi serwisowe WIRCOM, po prostu "komputery Gryfino"!

Nasza firma to profesjonalne i co ważne szybkie usługi serwisowe. Zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych, notebooków, monitorów LCD, drukarek oraz wiele więcej....


Serwisujemy róweniż komputery zarówno stacjonarne jak i przenośne (Laptopy, Netbooki, Tablety) z takich miejscowości jak Banie, Chojna, Pyrzyce czy też Widuchowa i okoliczne mniejsze miejscowości. Jeżeli masz problem z dowiezieniem sprzętu do naszego oddziału prosimy o kontakt. Realizujemy naprawy również na terenie większych miejscowości jak Banie, Chojna czy Widuchowa, ale również mniejszych w okolicach podanych wyżej miejscowości. Wykonujmey również naprawy po przez dosłanie i odesłanie nam sprzętu ubezpieczonymi paczkami, ale tylko przed wczesniejszym kontaktem i pisemnym potwierdzeniu zlecenia.

Szybki kontakt

Pon. - Pt. 08:00-17:00

Tel: 537 221 900

biuro@wircom.pl
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń pomożemy Ci z Twoim komputerem!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeżeli masz problem z komputerem lub sprawami związanymi z sieciami komputerowymi, modemami czy innym rzeczami związanymi z informatyką, komputerami to WIRCOM jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Dzięki nam możesz szybko i tanio rozwiązać problem z Twoim komputerem, internetem i innymi peryferiami. Sprawdź nasze usługi, a na pewno wyjdziesz od nas jako kolejny zadowolony klient.

Pozostań z nami w kontakcie

KONTAKT

WIRCOM Maciej Wirski
ul.Krasińskiego 82U/22
74-100 Gryfino
NIP: 858-171-52-58
Konto:
(mBank) 20 1140 2004 0000 3102 7601 1999